Reteaua noastra de distributie

Reţeaua noastră de distribuţie cuprinde peste 40 depozite în întreaga ţară, asigurând comercializarea la nivel național a peste 400 de produse.

Companie Adresa Tel/fax Tel. reprez. zonal E-mail
T.G.I.E. ALBA   Calea Moților, nr. 106, Alba Iulia,  jud. Alba 0258.835.280; 0372.726.173; 0358.401.235 0722.403.277   Alba.Director@tgie.ro
T.G.I.E. ARAD   str. Poetului, nr.97 - 103, Arad, jud. Arad 0257.274.228 0722.403.341   Arad.Director@tgie.ro
T.G.I.E. ARGEȘ   str. Nicolae Bălcescu, nr.48,  Pitești, jud. Argeș 0248.285.989; 0348.401.562 0722.231.531   Arges.Director@tgie.ro
T.G.I.E. BACĂU   str. Tolstoi, nr.10, Bacău jud. Bacău 0234.535.705; 0372.726.169 0722.550.586   Bacau.Director@tgie.ro
T.G.I.E. BIHOR   str. Căii Ferate, nr.13, loc. Oradea, jud. Bihor 0259.435.868 0722.326.149   Bihor.Director@tgie.ro
T.G.I.E. BISTRIȚA- NĂSĂUD   str. Calea Moldovei, nr. 17 A, Bistrița, jud. Bistrița Năsăud 0263.238.134; 0363.401.056 0722.326.058   Bistrita.Director@tgie.ro
T.G.I.E. BOTOȘANI   str. Ion Creangă, nr.45, Botoșani, jud. Botoșani 0231.531.851 0722.231.504   Botosani.Director@tgie.ro
T.G.I.E. BRĂILA   str. Baldovinești, nr.14-16, Brăila, jud. Brăila 0239.612.969; 0372.726.101 0722.326.056   Galati.Director@tgie.ro
T.G.I.E. BRAȘOV   str. Carierei, nr. 158, Brașov, jud. Brașov 0268.516.837 0722.326.081   Brasov.Director@tgie.ro
T.G.I.E. BUCUREȘTI   Șoseaua de centură, nr. 2 Bis, Chiajna, jud. Ilfov 021.493.60.12; 021.493.60.05 0722.231.454   Bucuresti.Director@tgie.ro
T.G.I.E. BUZĂU   str. Hangarului, nr.5, Buzău, jud. Buzău 0238.712.539 0724.211.955   Buzau.Director@tgie.ro
T.G.I.E. CARAȘ SEVERIN   str. Timișorii, nr. 2, loc. Reșița, jud. Caraș Severin 0355.401.295; 0372.708.589 0722.231.518   CSeverin.Director@tgie.ro
T.G.I.E. CĂLĂRAȘI   str. Rocada, nr.77, Călărași, jud. Călărași 0242.313.456 0722.326.170   Calarasi.Director@tgie.ro
T.G.I.E. CLUJ   str. Cheile Baciului, nr.1, Cluj Napoca, jud. Cluj 0264.435.191; 0264.435.811 0722.326.114   Cluj.Director@tgie.ro
T.G.I.E. CONSTANȚA   str. Industrială, nr.2, Constanța, jud. Constanța 0241.581.354; 0241.544.490 0722.231.536   Constanta.Director@tgie.ro
T.G.I.E. COVASNA   str. Lunca Oltului, nr.2, Sfântul Gheorghe, jud. Covasna 0267.314.422 0722.550.642   Covasna.Director@tgie.ro 
T.G.I.E. DÂMBOVIȚA   str. Cooperației, nr.5, Târgoviște, jud. Dâmbovița 0245.211.725 0722.231.501   Dambovita.Director@tgie.ro 
T.G.I.E. DOLJ   str. Caracal, nr.105, Craiova, jud. Dolj 0351.410.014 0722.231.526   Dolj.Director@tgie.ro 
T.G.I.E. GALAȚI   str. Mihail Kogălniceanu, nr.48, loc.Tecuci, jud. Galați 0236.820.229 0722.326.056   Galati.Director@tgie.ro
T.G.I.E. GIURGIU - - 0722.231.454   Bucuresti.Director@tgie.ro
T.G.I.E. GORJ   str. Liviu Rebreanu, nr.2, Târgu Jiu, jud. Gorj 0253.210.529; 0353.405.291 0722.403.238   Gorj.Director@tgie.ro 
T.G.I.E. HARGHITA   str. Zorilor, nr.18, loc. Miercurea Ciuc, jud. Harghita 0266.310.755 0722.550.642   Covasna.Director@tgie.ro 
T.G.I.E. HUNEDOARA   str. Apuseni, nr.2, Deva, jud. Hunedoara 0354.401.180 0722.231.572   Hunedoara.Director@tgie.ro 
T.G.I.E. IALOMIȚA   str. Amara, nr. 10, Slobozia,  jud. Ialomița 0243.230.091 0724.211.958   Ialomita.Director@tgie.ro
T.G.I.E. IAȘI   Calea Chișinăului, nr. 29, Iași,  jud. Iași 0232.215.127 0722.326.057   Iasi.Director@tgie.ro
T.G.I.E. MARAMUREȘ   str. Depozitelor, nr. 3, Baia Mare,  jud. Maramureș 0362.405.105; 0372.920.430 0722.403.299; 0722.403.374   Maramures.Director@tgie.ro
T.G.I.E. MEHEDINȚI   str. Cernețiului,nr. 5,  loc. Șimian,  jud. Mehedinți 0252.338.338; 0372.920.390 0722.550.559   CSeverin.Director@tgie.ro
T.G.I.E. MUREȘ   str. Depozitelor,nr. 20, Târgu Mureș,  jud. Mureș 0265.252.804; 0265.252.460 0722.231.533   Mures.Director@tgie.ro
T.G.I.E. NEAMȚ   str. G-ral Dăscălescu,nr. 365,  Piatra Neamț,  jud. Neamț 0372.920.380 0722.231.490   Neamt.Director@tgie.ro
T.G.I.E. OLT   str. Silozului,nr. 3,  Slatina,  jud. Olt 0249.430.310 0722.550.557   Olt.Director@tgie.ro
T.G.I.E. PRAHOVA   str. Poligonului, nr. 5-7, loc. Ploiești, jud. Prahova 0244.564.761; 0344.401.768 0722.574.450   Prahova.Director@tgie.ro
T.G.I.E. SĂLAJ   B-dul. Mihai Viteazul, nr. 62, Zalău, jud. Sălaj 0260.610.199 0735.609.602   SatuMare.Director@tgie.ro
T.G.I.E. SATU MARE   str. Șoimoșeni, nr. 32, Satu Mare, jud. Satu Mare 0261.768.030 0735.609.602   SatuMare.Director@tgie.ro
T.G.I.E. SIBIU   str. Frigoriferului, nr. 6, Sibiu, jud. Sibiu 0269.228.905 0722.231.512   Sibiu.Director@tgie.ro
T.G.I.E. SUCEAVA   str. Humorului, nr. 101, loc. Scheia, jud. Suceava 0230.526.255 0722.326.070   Suceava.Director@tgie.ro
T.G.I.E. TELEORMAN   str. Viilor, nr. 3-5, Alexandria,  jud.Teleorman 0247.311.713 0722.231.454   Bucuresti.Director@tgie.ro
T.G.I.E. TIMIȘ   str. Splaiul N. Titulescu, nr. 35, Timișoara,  jud.Timiș 0256.493.431; 0256.490.950; 0256.200.218 0722.326.034   Timis.Director@tgie.ro
T.G.I.E. TULCEA   str. Prelungirea Taberei, nr. 5-7,  Tulcea,  jud.Tulcea 0240.518.715 0722.550.600   Tulcea.Director@tgie.ro
T.G.I.E. VÂLCEA   str. Răureni, nr. 85 A,  Râmnicu Vâlcea,  jud.Vâlcea 0250.731.249 0722.231.578   Valcea.Director@tgie.ro
T.G.I.E. VASLUI   str. Al. Vlahuță, nr.2,  Vaslui,  jud.Vaslui 0235.360.372; 0372.726.172 0724.231.480   Vaslui.Director@tgie.ro
T.G.I.E. VRANCEA   str.Mecanizatorilor, nr.1,  loc. Câmpineanca,  jud.Vrancea 0237.235.604 0722.231.513   Vrancea.Director@tgie.ro

Produse


Transilvania General Import Export comercializează şi distribuie o gamă diversificată de produse: băuturi răcoritoare, ape minerale, bere, băuturi alcoolice, napolitane, cereale pentru micul dejun, chipsuri, snacksuri etc. Naty, Frutti Fresh, Izvorul Minunilor, Cita, Burger, Scandic Vodka, Tanita, Regal, Viva, Olla, Rollo sunt doar câteva dintre mărcile de succes comercializate de noi.


Shop - online ...coming soon